• Miesiąc miodowy w Kostaryce

  April 29 2009, 1:19pm

  Podróż poślubna w Kostaryce może być dokładnie tym czego szukasz i nie musisz zbytnio szukać, gdyż Hotel & Rezerwat Gaia ofertę kieruje tylko dla dorosłych. Hotel jest położony wysoko na wzgórzu nad Oceanem Spokojnym w Parku Narodowym Manuel Antonio. Zapewnia on romantyczne pakiety i usługi dla nowożeńców na najwyższym poziomie.

  Kostaryka

  Nie ma nic lepszego dla Twojego miodowego miesiąca jak podziwiać Ocean Spokojny, ale także otaczające go lasy tropikalne i świadomość, że znajdujesz się pośrodku dzikiej natury a jednocześnie jesteś otoczony luksusem.

  W ofercie znaleźć można niesamowite pokoje i apartamenty, pokoje typu studio, a także luksusowe wille o powierzchni 2000 stóp kwadratowych. Wszystkie one są wyposażone w hi-tech i wysokiej jakości umeblowanie.

  Wszystkie pokoje są urządzone w minimalistycznym stylu bez zbędnego zagracenia, ale obejmują standardowe wyposażenie, takie jak telewizory z płaskim ekranem, telewizję kablową, kino domowe, internet.

  <

  p>Do dyspozycji jest 500, nakrytych lnianymi obrusami, mini-barów, które są wypełnione zgodnie z życzeniami gościa. Znajdują się tu bardzo piękne łazienki z jacuzzi i niesamowitymi widokami.

  Dodatkowo każdy pokój ma osobistego kamerdynera, który będzie dbał o podstawowe potrzeby takie jak pranie, zajmie się również organizacją czegoś specjalnie dla ciebie, jak również osobiście zajmie się obsługą pokoju.

  Oczywistym jest, że jest tu również siłownia, gdzie będziesz mieć swojego osobistego trenera, a także pełną obsługę Terra Spa i dodatkowo spektakularny, niekończący się basen podzielony na 3 części.

  Żadna podróż poślubna na Kostaryce nie może się obejść bez porządnej restauracji serwującej lokalne potrawy. Niezawodna jest La Luna - restauracja na świeżym powietrzu, a jeśli chcesz, możesz zjeść na własnym tarasie.

  Kostaryka

  Koniecznie musisz zwiedzić rezerwat, który zajmuje ponad 12 akrów i zawiera duży zakres rzadkich gatunków fauny, flory i ssaków. Znajdują się tu małpy, trójpalczaste leniwce, czerwonookie żaby drzewne, a dodatkowo dziesięć minut od kurortu znajduje się Park Narodowy Manuel Antonio, zasobny w piękne, dziewicze, białe plaże piaszczyste, żywe koralowce i 346 różnych gatunków.

  Hotel& Rezerwat Gaia poleca specjalny romantyczny pakiet dla nowożeńców!